,,Udělám maximum pro splnění cíle mého klienta''

Reference reálných klientů

,,Udělám maximum pro splnění cíle mého klienta''. Zde se můžeš podívat, zda mé motto odpovídá realitě.

Proměna klientky Hedviky S. po pěti měsících cvičení v kombinaci se správně nastaveným stravovacím plánem.

Hedvika S.

S Patrikem cvičím již více jak 5 měsíců a rozhodně nehodlám přestat. Nikdy bych nevěřila, jak moc se budu těšit na každou hodinu tělesné dřiny😀. S dietami jsem začala již dříve, ale nikdy to nemělo tak vynikající efekt, jako když zdravou stravu spojíte s silovým cvičením. Váha už nekolísá, i když často hřeším a hlavně tělo je krásně zpevněné. Už dávno nevím, co je bolest zad, kterou jsem při mém sedavém zaměstnání často trpěla. Bez tohoto skvělého trenéra bych to rozhodně nedokázala - tímto bych mu chtěla poděkovat a rozhodně ho všem doporučuji, protože pokud to myslíte opravdu vážně, on je tou nejlepší volbou 💪😍 Přikládám fotografii své proměny. 

Tomáš N.

„K Patrikovi chodím cvičit něco přes rok a za tu dobu se mi obrátil život na ruby. Z člověka co se držel jenom piva a pohyb mu pomalu neříkal, už vůbec nic, tak díky Patrikovi je to teď opak. Dokáže vyhecovat, motivovat a hlavně má osobitý přístup, což je hrozně důležité. S Patrikem to není jenom hodina ve fitku a konec, ale pokud člověk potřebuje s něčím poradit, třeba ohledně stravy, nebo nějakého jiného problému, tak nikdy neváhá a ochotně poradí, ať je to večer, nebo víkend, tak nedělá rozdíly, což je u něho velké plus. Cvičení s ním je motivující, zábavné a lidské. Dokáže se bavit o čemkoliv a nemá hlavu plnou jenom cvičení, ale zajímá ho také osobní život cvičence. Zároveň při cvičení se snaží využívat stále nové cviky, nebo ty staré vylepšovat, takže se nikdo nemusí bát, že by ho po tréninku nebolela alespoň jedna část těla ještě druhý den :-) Pokud by se mě někdo zeptal jakého trenéra doporučit, tak bych vždycky odpověděl jedno jméno, a to Ing. Patrik Kraus.“

Kateřina Z.

,,Perfektní individuální profesionální přístup. Patrik mi vždy ukázal nové cviky a vždy poctivě vysvětlil. Přišla jsem do fitness s hlavním problémem a to byly mé bolesti od zad, především ze sedavého zaměstnání. Po pár trénincích bylo po problémech. Tvrdě jsme makali a práce byla znát. Rozhodně doporučuji. Super jak na fyzičku, tak i psychiku. 😊 Díky moc za vše."

David S.

,,S Patrikem jsem chodil cvičit téměř dva roky a velice jsem oceňoval jeho individuální přístup 😊. Na rozdíl od jiných trenérů se zajímal o skutečné výsledky.. Rád vzpomínám na tu dobu. Cvičilo se mi výborně pod vedením někoho tak zkušeného. Za vše mu moc děkuji."

Miloš F.

,,Chodit cvičit s Patrikem je jedním z těch nejlepších rozhodnutí, které jsem kdy udělal.

Když jsem u něj začal, nevěřil jsem, že vydržím déle než měsíc, ale právě díky tomu, jaký má Patrik ke každému individuální, vřelý a přesto profesionální přístup, tak už s ním chodím cvičit více než rok a dále mě motivuje to, jaký je Patrik skvělý člověk a také výsledky, které na sobě pozoruji💪 .

Každého bych ale upozornil, že tréninky s Patrikem jsou vyčerpávající a bolestivé, ale pokud vydržíte, tak zjistíte, že ta bolest a vyčerpání je přesně to, co vlastně chcete, že se vám to líbí a duševně vás to uvolňuje a nabíjí zároveň.

Vašemu okolí se bude líbit, jak se vám krásně formuje postava a věřte, že okolí vám dá najevo nejen obdiv, ale i závist, že jste se sebou dokázali něco udělat a tak si zase v duchu řeknete... "Díky Patriku" a v pátek večer si booknete další tři lekce na příští týden.."

Lucie M.

,,Cvičení s Patrikem vřele doporučuji. K fitness cvičení jsem se vrátila po letech a protože mám srovnání i s jinými trenéry, mohu říct, že jsem nikdy nebyla spokojenější. Vyhovuje mi náročnost tréninků (byť to je občas ((pořád)) vážně fuška), to, že celou dobu chápu co a proč právě dělám a hlavně jeho individuální přístup k mým potřebám a předem stanoveným cílům. Po poměrně krátké době se dostavují první výsledky, postava se pomalu začíná formovat a zpevňovat, přestala jsem pociťovat bolest zad a nezanedbatelný vliv má cvičení i na zlepšení mé nálady. Takže díky! 😊 ."

Miloš S.

,,S Patrikem už cvičím nějaký ten pátek. Cvičí se mi s ním velmi dobře, líbí se mi, že každá lekce je jiná. Na Patrikovi je jasně vidět, že to pro něj není jen práce, ale velký koníček.
Umí vysvětlit jak který sval funguje, co kde zabírá. Sestaví Vám trénink podle Vás a k tomu i jídelníček (když by se dodržoval, tak i funguje :) ) A hlavně vždy poradí a je dá se říct pořád jako "přítel na telefonu"
Celkově je Patrik Kraus velmi milý, profesionální a hodina s ním strávená je pro mě vždy perfektním zážitkem a vždy se na ni těším (ikdyž ho občas při tréninku proklínám).
Z tréninku vždy odcházím spokojený.
Díky cvičení s Patrikem mě nebolí záda, cítím se lépe a jsem rád, že ho máme." 

Kateřina B.

,,Spolupráce s Patrikem mi ve všech směrech vyhovuje. Je velmi vstřícný, vždy kontroluje správnost techniky prováděných cviků a se vším ochotně poradí. Z tréninků odcházím sice unavená, ale naprosto spokojená s výkonem. Když si myslíte, že už nic víc nezvládnete odcvičit, tak jste na omylu...s Patrikovou podporou se vám hranice výkonu o dost posunou! Myslím, že tréninky s ním stojí za to. A moc mu za ně děkuji ."